[sg_popup id=1]
Gündem 

Ekonominize Katkı Çamaşır Makinesi Mekanik Temelli Arızalarına Profesyonel Servis

Çamaşır makineleri sayesinde artık hayatın her alanında birbirinden önemli ve etkin zaman kazanımları elde edebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de eskiden elde yapılan çamaşır yıkama işlemlerine oranla daha kısa süreler içerisinde çamaşırların daha kaliteli şekilde yıkanabilmesine yardımcı olan çamaşır makineleri, her geçen gün çok daha yoğun şekilde kullanılıyor. Günlük yaşantının önemli bir parçası haline gelen çamaşır makinelerinin uzun ömürlü kullanımının sağlanabilmesi için ufak ya da büyük çaplı olması fark etmeksizin her türlü arızalanma ile ilgili olarak profesyonel servis desteği için Acıbadem Arçelik Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

 

Çamaşır makinelerinin mevcut teknolojilerini yakından tanıyan ve bu konuda düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren Fikirtepe Arçelik Servisi teknik personelleri, çamaşır makinelerinin mevcut arızalanmalarına ilişkin olarak gerekli olan müdahaleleri en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor. Çamaşır makinesinde meydana gelen mekanik veya elektriksel arızalanmanın kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabilmesi hedefi ile tam teşekküllü gezici servis araçları ile bölge genelinde kesintisiz olarak hizmet veriyor. Bölge genelinde her zaman gelecek çamaşır makinesi arıza başvurularına kısa süre içerisinde kaliteli yanıtlar sunabilmek hedefi ile tüm gezici servis araçları en ileri teknolojiye sahip olan ekipmanlar ile tam donanımlı şekilde bulunuyor.

 

Çamaşır makinesinin arızalanmış olan ilgili parçasının değişimi ya da onarımı için tam olarak donanımlı olan teknik personeller, deneyimleri ile mevcut arızanın çözümünü kısa süre içerisinde sağladığı gibi daha uzun ömürlü bir kullanımın elde edilebilmesine olanak verecek bir kalitede servis hizmeti uyguluyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin çok daha uzun süreli bir kullanıma sahip olması ve üstelik bu süreç içerisinde her zaman en yüksek performansı sunabilmesi sağlanıyor. Orijinal yedek parça ürünleri ile gerçekleştirilmiş olan çamaşır makinesi arıza onarım müdahalelerine ilişkin olarak Koşuyolu Arçelik Servisi merkezinde 1 yıllık garanti hizmeti de sunuluyor. Böylelikle çamaşır makinesinin onarım müdahaleleri sonrasında olası bir arızalanmanın tüketici açısından ekstra mali yük oluşturmasının önüne geçilebilmesi ve ekonomik bir onarım hizmetinden yararlanılabilmesi sağlanmış oluyor. Bu süreç içerisinde çamaşır makinesinden her zaman en yüksek seviyede verimliliğin alınabilmesi de mümkün oluyor.

↓ Bu yazıları da okuyabilirsiniz ↓

Leave a Comment